B82476B1222M100 Epcos INDUCTOR, PWR, 2.2UH, 6.7A, 20%, 0.1MHZ
Part Nnumber
B82476B1222M100
Description
INDUCTOR, PWR, 2.2UH, 6.7A, 20%, 0.1MHZ
Producer
Epcos
Basic price
DC Resistance Max: 0.0105ohm Inductance: 2.2µH Inductance Tolerance: ± 20% Inductor Construction: Unshielded Packaging: Cut Tape Power Inductor Case: 12.95mm x 9.4mm x 5.08mm Product Range: EPCOS - B82476B1 Series RMS Current (Irms): 6.7A SVHC: No SVHC (16-Jun-2014) Saturation Current (Isat): 8A
Following Parts
Random Products
(keyword B82476B1222M100 Epcos INDUCTOR, PWR, 2.2UH, 6.7A, 20%, 0.1MHZ)